Jatkopelit päivitetty 13.4. klo 20:07
Palkintojenjako:
HUOM: otteluaika 2 x 15 min
alkulohkoissa ja sarjamuotoisessa turnauksessa sijoituksen ratkaisee:
jatko-otteluissa rangaistuspotkukilpailu:
Lataa otteluohjelma PDF-muodossa.
Lopulliset sijoitukset 1. I-HK Valkoinen 9. TPS P03 2. KaaPo P03 10. PaiHa 3. MIFK 11. RaiFu 4. TPS 12. MuSa 5. Ihalan Karhut P03 13. Peltolan Salamat 6. MIFK Grön 14. MaPS 7. TuNL P03 Sininen 15. FJK 8. FC HIK 16. TuNL Kupittaa P03 JOUKKUE PELIASUN VÄRI FC Hangö Idrottsklubb keltainen IFK Mariehamn valkoinen IFK Mariehamn grön vihreä Ihalan Karhut P03 keltamusta Itä-Hakkilan Kilpa Valkoinen sinivalkoinen Kaarinan Pojat P03 keltainen Maskun Palloseura vihreävalkoinen Musan Salama valkoinen Paimion Haka valkoinen RaiFu vihreä Turun Nappulaliiga Kupittaa P03 vihreä Turun Nappulaliiga P03 Sininen sininen Turun Nappulaliiga Peltolan Salamat keltainen Turun Nappulaliiga T02 White valkoinen Turun Palloseura mustavalkoinen Turun Palloseura P03 mustavalkoinen
A-LOHKO B-LOHKO C-LOHKO D-LOHKO MIFK I-HK Valkoinen MIFK Grön FC HIK FJK RaiFu KaaPo P03 MuSa TPS P03 TuNL P03 Sininen PaiHa TPS Ihalan Karhut P03 Peltolan Salamat MaPS TuNL Kupittaa P03 LAUANTAI 13.4. (alkulohkojen pelit, peliaika 2x15 min) VALKEAVUORI KHT VALKEAVUORI ALAKENTTÄ HIEKKA Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo
OID Koti - Vieras Tulos 8.30 1101
MIFK
-
FJK
- 8.40 1102
TPS P03
-
Ihalan Karhut P03
- 9.10 1103
I-HK Valkoinen
-
RaiFu
- 9.20 1104
TuNL P03 Sininen
-
Peltolan Salamat
- 9.50 1105
MIFK Grön
-
KaaPo P03
- 10.00 1106
PaiHa
-
MaPS
- 10.30 1107
FC HIK
-
MuSa
- 10.40 1108
TPS
-
TuNL Kupittaa P03
- 11.10 1109
Ihalan Karhut P03
-
MIFK
- 11.20 1110
FJK
-
TPS P03
- 11.50 1111
Peltolan Salamat
-
I-HK Valkoinen
- 12.00 1112
RaiFu
-
TuNL P03 Sininen
- 12.30 1113
MaPS
-
MIFK Grön
- 12.40 1114
PaiHa
-
KaaPo P03
- 13.10 1115
TuNL Kupittaa P03
-
FC HIK
- 13.20 1116
MuSa
-
TPS
- 13.50 1117
MIFK
-
TPS P03
- 14.30 1118
I-HK Valkoinen
-
TuNL P03 Sininen
- 15.10 1119
MIFK Grön
-
PaiHa
- 15.50 1120
FC HIK
-
TPS
- 16.30 1121
FJK
-
Ihalan Karhut P03
- 17.10 1122
RaiFu
-
Peltolan Salamat
- 17.50 1123
KaaPo P03
-
MaPS
- 18.30 1124
MuSa
-
TuNL Kupittaa P03
- LOHKO A LOHKO B Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI FJK
0 0 0 0 0 0 0 0 I-HK Valkoinen
0 0 0 0 0 0 0 0 Ihalan Karhut P03
0 0 0 0 0 0 0 0 Peltolan Salamat
0 0 0 0 0 0 0 0 MIFK
0 0 0 0 0 0 0 0 RaiFu
0 0 0 0 0 0 0 0 TPS P03
0 0 0 0 0 0 0 0 TuNL P03 Sininen
0 0 0 0 0 0 0 0 LOHKO C LOHKO D Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI KaaPo P03
0 0 0 0 0 0 0 0 FC HIK
0 0 0 0 0 0 0 0 MIFK Grön
0 0 0 0 0 0 0 0 MuSa
0 0 0 0 0 0 0 0 MaPS
0 0 0 0 0 0 0 0 TPS
0 0 0 0 0 0 0 0 PaiHa
0 0 0 0 0 0 0 0 TuNL Kupittaa P03
0 0 0 0 0 0 0 0 SUNNUNTAI 14.4. (sijoitusottelut, peliaika 2x15 min) VALKEAVUORI KHT Klo OID Koti - Vieras Tulos SIJAT 13.-16. 8.00 1125 Lohkon A 4. - Lohkon B 4. - 8.40 1126 Lohkon C 4. - Lohkon D 4. - SIJAT 9.-12. 9.20 1127 Lohkon A 3. - Lohkon B 3. - 10.00 1128 Lohkon C 3. - Lohkon D 3. - SIJAT 5.-8. 10.40 1129 Lohkon A 2. - Lohkon B 2. - 11.20 1130 Lohkon C 2. - Lohkon D 2. - SIJAT 1.-4. 12.00 1131 Lohkon A 1. - Lohkon B 1. - 12.40 1132 Lohkon C 1. - Lohkon D 1. - SIJAT 15.-16. 13.20 1133 Häviäjä 1125 - Häiväjä 1126 - SIJAT 13.-14. 14.00 1134 Voittaja 1125 - Voittaja 1126 - SIJAT 11.-12. 14.40 1135 Häviäjä 1127 - Häviäjä 1128 - SIJAT 9.-10. 15.20 1136 Voittaja 1127 - Voittaja 1128 - SIJAT 7.-8. 16.00 1137 Häviäjä 1129 - Häviäjä 1130 - SIJAT 5.-6. 16.40 1138 Voittaja 1129 - Voittaja 1130 - PRONSSIOTTELU 17.20 1139 Häviäjä 1131 - Häviäjä 1132 - LOPPUOTTELU 18.00 1140 Voittaja 1131 - Voittaja 1132 -
Sijoitusottelujen jälkeen palkitaan jokaisen joukkueen tsempparipelaajat huoltorakennuksen edustalla.
Mitaliottelujen jälkeen palkitaan mitalijoukkueet sekä tsempparipelaajat huoltorakennuksen edustalla.
1) kaikkien tasapisteisiin päätyneiden joukkueiden keskinäisten ottelujen:
a) pisteet
b) maali-ero
c) tehdyt maalit
2) tasapisteisiin pätyneiden keskinäinen ottelu ja ottelut
3) joukkueiden sarjassa tai lohkossa saavuttama
a) maaliero
b) tehdyt maalit
4) keskinäiset ottelut
5) arpa
Kolme kentällä olevaa pelaajaa ensin ja sen jälkeen katsotaan tilanne.
Jos tasan, niin jatketaan pelaaja kerrallaan kunnes kaikki kentällä olevat pelaajat ovat
laukaisseet rangaistuspotkun. Tämän jälkeen alkaa uusi kierros.