Lopulliset sijoitukset:
Palkintojenjako:
HUOM: otteluaika 2 x 25 min
alkulohkoissa ja sarjamuotoisessa turnauksessa sijoituksen ratkaisee:
jatko-otteluissa rangaistuspotkukilpailu:
Lataa otteluohjelma PDF-muodossa.
1. TaPa
2. KyIF
3. MaPS
4. Sporting Kristina
5. FC HIK
6. LiePa
7. TPK
8. ÅIFK
9. RaiFu
10. P-Iirot 2
11. PöKa
12. TuWe haaste
JOUKKUE PELIASUN VÄRI FC HIK keltainen
KyIF keltainen
Lieto punamusta
MaPS vihreävalkoinen
Pallo-Iirot 2 keltainen
PöKa keltamusta
RaiFu vihreä
Sporting Kristina punainen
TaPa valkoinen
TPK sininen
Tuwe haaste punainen
ÅIFK keltainen
LOHKO A LOHKO B LOHKO C LOHKO D MaPS LiePa TPK TuWe haaste FC HIK TaPa KyIF ÅIFK P-Iirot 2 PöKa RaiFu Sporting Kristina LAUANTAI 12.4. (alkulohkojen pelit, peliaika 2x25 min) Klo OID Koti - Vieras Tulos 8.30 1701
MaPS
-
FC HIK
0 - 0 9.30 1702
LiePa
-
TaPa
0 - 3 10.30 1703
FC HIK
-
P-Iirot 2
2 - 0 11.30 1704
TaPa
-
PöKa
4 - 1 12.30 1705
TPK
-
KyIF
2 - 5 13.30 1706
TuWe haaste
-
ÅIFK
3 - 9 14.30 1707
KyIF
-
RaiFu
1 - 1 15.30 1708
ÅIFK
-
Sporting Kristina
1 - 3 16.30 1709
P-Iirot 2
-
MaPS
0 - 3 17.30 1710
PöKa
-
LiePa
1 - 3 18.30 1711
RaiFu
-
TPK
1 - 2 19.30 1712
Sporting Kristina
-
TuWe haaste
6 - 1 LOHKO A LOHKO B Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI MaPS 2 1 1 0 3 0 3 4 TaPa 2 2 0 0 7 1 6 6 FC HIK 2 1 1 0 2 0 2 4 LiePa 2 1 0 1 3 4 -1 3 P-Iirot 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 PöKa 2 0 0 2 2 7 -5 0 LOHKO C LOHKO D Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI KyIF 2 1 1 0 6 3 3 4 Sporting Kristina 2 2 0 0 9 2 7 6 TPK 2 1 0 1 4 6 -2 3 ÅIFK 2 1 0 1 10 6 4 3 RaiFu 2 0 1 1 2 3 -1 1 TuWe haaste 2 0 0 2 4 15 -11 0 SUNNUNTAI 13.4. (sijoitusottelut, peliaika 2x25 min) Klo OID Koti - Vieras Tulos SIJAT 9.-12. 8.30 1713 P-Iirot 2 - PöKa 4 - 1 9.30 1714 RaiFu - TuWe haaste 6 - 1 SIJAT 1.-4. 10.30 1715 MaPS - KyIF 0 - 1 11.30 1716 TaPa - Sporting Kristina 2 - 0 SIJAT 5.-8. 12.30 1717 ÅIFK - FC HIK 1 - 8 13.30 1718 TPK - LiePa 0 - 1 SIJAT 11.-12. 14.30 1719 PöKa - TuWe haaste 3 - 0 SIJAT 9.-10. 15.30 1720 P-Iirot 2 - RaiFu 1 - 4 SIJAT 7.-8. 16.30 1721 ÅIFK - TPK 2 - 5 SIJAT 5.-6. 17.30 1722 FC HIK - LiePa 1 - 0 PRONSSIOTTELU 18.30 1723 MaPS - Sporting Kristina 1 - 0 LOPPUOTTELU 19.30 1724 KyIF - TaPa 2 - 3
Sijoitusottelujen jälkeen palkitaan jokaisen joukkueen tsempparipelaajat huoltorakennuksen edustalla.
Mitaliottelujen jälkeen palkitaan mitalijoukkueet sekä tsempparipelaajat huoltorakennuksen edustalla.
1) kaikkien tasapisteisiin päätyneiden joukkueiden keskinäisten ottelujen:
a) pisteet
b) maali-ero
c) tehdyt maalit
2) tasapisteisiin päätyneiden keskinäinen ottelu ja ottelut
3) joukkueiden sarjassa tai lohkossa saavuttama
a) maaliero
b) tehdyt maalit
4) keskinäiset ottelut
5) arpa
Kolme kentällä olevaa pelaajaa ensin ja sen jälkeen katsotaan tilanne.
Jos tasan, niin jatketaan pelaaja kerrallaan kunnes kaikki kentällä olevat pelaajat ovat
laukaisseet rangaistuspotkun. Tämän jälkeen alkaa uusi kierros.