Lopulliset sijoitukset:
1. FC Inter Mustat
2. PK-35
3. Team Rauma
4. FC Espoo YJ
5. KoiPS
6. LTU Keltainen
7. RaiFu
8. PK-35 punainen
9. TPS
10. FC RP
11. MaPS
12. Peimari Utd
13. PIF
14. KaaPo
15. FJK
16. LTU
17. PuiU FC 1
18. MarttMu
19. ÅIFK
20. PuiU FC 2
JOUKKUE PELIASUN VÄRI FC Espoo YJ sininen
FC Inter Mustat sinimusta
FC RP sininen
FJK valkoinen
KaaPo Keltainen
KoiPS sininen
LTU keltainen
LTU Keltainen keltainen
MaPS vihreävalkoinen
MarttMu sininen
Peimari Utd musta
PIF punainen
PK-35 punamusta
PuiU sininen
PuiU FC sininen
RaiFu vihreä
Team Rauma oranssi
TPS mustavalkoinen
ÅIFK keltainen
LOHKO A LOHKO B LOHKO C LOHKO D TPS KaaPo FC Espoo YJ ÅIFK LTU LTU keltainen FC RP PIF PK-35 punainen PK-35 RaiFu Team Rauma PuiU FC 1 PuiU FC 2 FJK KoiPS FC Inter Mustat Peimari Utd MarttMu MaPS PERJANTAI 11.4. (alkulohkojen pelit, peliaika 2x20 min) LITTOINEN KHT RUSKO KHT Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo
OID Koti - Vieras Tulos 17.00 1501
LTU keltainen
-
KaaPo
0 - 0 17.00 1502
ÅIFK
-
PIF
1 - 2 17.50 1503
LTU
-
TPS
0 - 4 17.50 1504
RaiFu
-
MarttMu
3 - 0 18.40 1505
Peimari Utd
-
LTU keltainen
0 - 2 18.40 1506
ÅIFK
-
MaPS
0 - 1 19.30 1507
PK-35 punainen
-
TPS
1 - 0 19.30 1508
FC RP
-
MarttMu
4 - 0 20.20 1509
PK-35
-
KaaPo
6 - 1 20.20 1510
PIF
-
MaPS
0 - 1 LAUANTAI 12.4. (alkulohkojen pelit, peliaika 2x20 min) LITTOINEN KHT RUSKO KHT Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo OID Koti - Vieras Tulos 8.30 1511
PK-35
-
LTU keltainen
6 - 0 8.30 1512
FC RP
-
RaiFu
0 - 1 9.20 1513
PK-35 punainen
-
LTU
0 - 0 9.20 1514
FJK
-
MarttMu
7 - 0 10.10 1515
KaaPo
-
Peimari Utd
0 - 1 10.10 1516
Team Rauma
-
MaPS
2 - 0 11.00 1517
TPS
-
PuiU FC 1
2 - 2 11.00 1518
FC Espoo YJ
-
FJK
3 - 0 11.50 1519
PuiU FC 2
-
PK-35
0 - 1 11.50 1520
KoiPS
-
PIF
1 - 0 12.40 1521
FC Inter Mustat
-
PK-35 punainen
1 - 1 12.40 1522
FC Espoo YJ
-
FC RP
3 - 0 13.30 1523
LTU
-
PuiU FC 1
2 - 1 13.30 1524
ÅIFK
-
KoiPS
1 - 0 14.20 1525
KaaPo
-
PuiU FC 2
0 - 0 14.20 1526
RaiFu
-
FJK
1 - 0 15.10 1527
Peimari Utd
-
PK-35
0 - 3 15.10 1528
Team Rauma
-
PIF
4 - 2 16.00 1529
TPS
-
FC Inter Mustat
1 - 5 16.00 1530
MaPS
-
KoiPS
1 - 2 16.50 1531
PK-35 punainen
-
PuiU FC 1
0 - 1 16.50 1532
FC Espoo YJ
-
MarttMu
3 - 0 17.40 1533
PuiU FC 2
-
Peimari Utd
0 - 1 17.40 1534
Team Rauma
-
ÅIFK
1 - 0 18.30 1535
FC Inter Mustat
-
LTU
5 - 0 18.30 1536
FJK
-
FC RP
0 - 3 19.20 1537
PuiU FC 2
-
LTU keltainen
0 - 2 19.20 1538
FC Espoo YJ
-
RaiFu
2 - 0 20.10 1539
PuiU FC 1
-
FC Inter Mustat
0 - 3 20.10 1540
KoiPS
-
Team Rauma
2 - 2 LOHKO A LOHKO B Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI FC Inter Mustat 4 3 1 0 14 2 12 10 PK-35 4 4 0 0 16 1 15 12 PK-35 punainen 4 1 2 1 2 2 0 5 LTU keltainen 4 2 1 1 4 6 -2 7 TPS 4 1 1 2 7 8 -1 4 Peimari Utd 4 2 0 2 2 5 -3 6 LTU 4 1 1 2 2 10 -8 4 KaaPo 4 0 2 2 1 7 -6 2 PuiU FC 1 4 1 1 2 4 7 -3 4 PuiU FC 2 4 0 1 3 0 4 -4 1 LOHKO C LOHKO D Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI FC Espoo YJ 4 4 0 0 11 0 11 12 Team Rauma 4 3 1 0 9 4 5 10 RaiFu 4 3 0 1 5 2 3 9 KoiPS 4 2 1 1 5 4 1 7 FC RP 4 2 0 2 7 4 3 6 MaPS 4 2 0 2 3 4 -1 6 FJK 4 1 0 3 7 7 0 3 PIF 4 1 0 3 4 7 -3 3 MarttMu 4 0 0 4 0 17 -17 0 ÅIFK 4 1 0 3 2 4 -2 3 SUNNUNTAI 13.4. (sijoitusottelut, peliaika 2x20 min) LITTOINEN KHT RUSKO KHT Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo
OID Koti - Vieras Tulos SIJAT 9.-12. SIJAT 17.-20. 9.00 1541 TPS - Peimari Utd 6 - 0 9.30 1542 PuiU FC 1 - PuiU FC 2 4 - 0 9.50 1543 FC RP - MaPS 4 - 3 10.20 1544 MarttMu - ÅIFK 4 - 3 SIJAT 1.-4. SIJAT 13.-16. 10.40 1545 FC Inter Mustat - FC Espoo YJ 2 - 0 11.10 1546 PIF - LTU 1 - 0 11.30 1547 PK-35 - Team Rauma 6 - 1 12.00 1548 KaaPo - FJK 1 - 0 SIJAT 5.-8. SIJAT 19.-20. 12.20 1549 KoiPS - PK-35 punainen 3 - 1 12.50 1550 PuiU FC 2 - ÅIFK 1 - 2 SIJAT 17.-18. 13.10 1551 RaiFu - LTU keltainen 2 - 4 13.40 1552 PuiU FC 1 - MarttMu 2 - 0 SIJAT 11.-12. SIJAT 15.-16. 14.00 1553 Peimari Utd - MaPS 0 - 1 14.30 1554 LTU - FJK 0 - 7 SIJAT 9.-10. SIJAT 13.-14. 14.50 1555 TPS - FC RP 3 - 1 15.20 1556 PIF - KaaPo 3 - 0 SIJAT 7.-8. 15.40 1557 PK-35 punainen - RaiFu 1 - 3 SIJAT 5.-6. 16.30 1558 KoiPS - LTU keltainen 3 - 0 PRONSSIOTTELU 17.20 1559 FC Espoo YJ - Team Rauma 0 - 2 LOPPUOTTELU 18.10 1560 FC Inter Mustat - PK-35 2 - 0