Lopulliset sijoitukset:
Ikäluokan paras pelaaja: Miro Salminen, NJS
Jatkolohkon pelit:
Arvottu:
1. NJS
2. I-HK Sininen
3. TPS Valkoinen
4. ÅIFK Musta
5. EPS United
6. FC Reipas
7. FC Inter Siniset
8. RaiFu
9. FJK
10. FC HIK
11. HJK West Valkoinen
12. HJK West Valkoinen 2
13. FC Halikko
14. TPV Punainen
15. ÅIFK Keltainen
16. KyIF
17. FC RP
18. RaKe
19. MaPS
20. LTU
21. TPS Musta
22. TuPy T00
23. ÅIFK Keltamusta
24. TKT Harmaa
JOUKKUE PELIASUN VÄRI EPS United punainen
FC Halikko sinipunainen
FC HIK keltainen
FC Inter Siniset sinimusta
FC Reipas oranssimusta
FC RP sininen
HJK West Valkoinen sinivalkoinen
HJK West Valkoinen 2 sinivalkoinen
I-HK Sininen sinivalkoinen
KyIF keltainen
LTU keltainen
MaPS vihreävalkoinen
NJS sininen
RaiFu vihreävalkoinen
RaKe sininen
TKT Harmaa siniharmaa
TPS Musta mustavalkoinen
TPS Mustavalkoinen mustavalkoinen
TPS Valkoinen mustavalkoinen
TPV Punainen punainen
TuPy T00 mustavihreä
ÅIFK Keltainen keltainen
ÅIFK Keltamusta keltainen
ÅIFK Musta keltainen
LOHKO A LOHKO B LOHKO C LOHKO D LOHKO E LOHKO F LTU TPS Valkoinen FC Inter Siniset ÅIFK Musta ÅIFK Keltamusta MaPS FJK FC RP FC Halikko TPS Musta RaiFu ÅIFK Keltainen EPS United TPV Punainen KyIF I-HK Sininen TKT Harmaa FC Reipas HJK West Valkoinen 2 HJK West Valkoinen RaKe FC HIK NJS TuPy T00 LAUANTAI 12.4. (alkulohkojen pelit, peliaika 2x20 min) KAARINA KHT A KAARINA KHT B Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo OID Koti - Vieras Tulos 9.00 1301
LTU
-
EPS United
5 - 2 9.00 1302
FJK
-
HJK West Valkoinen 2
4 - 1 9.50 1303
TPS Valkoinen
-
TPV Punainen
2 - 0 9.50 1304
FC RP
-
HJK West Valkoinen
1 - 1 10.40 1305
FC Inter Siniset
-
KyIF
2 - 0 10.40 1306
FC Halikko
-
RaKe
2 - 0 11.30 1307
ÅIFK Musta
-
I-HK Sininen
1 - 1 11.30 1308
TPS Musta
-
FC HIK
1 - 7 12.20 1309
KyIF
-
FC Halikko
2 - 3 12.20 1310
RaKe
-
FC Inter Siniset
5 - 3 13.10 1311
I-HK Sininen
-
TPS Musta
9 - 0 13.10 1312
FC HIK
-
ÅIFK Musta
0 - 3 14.00 1313
HJK West Valkoinen 2
-
LTU
2 - 0 14.00 1314
EPS United
-
FJK
2 - 0 14.50 1315
TPV Punainen
-
FC RP
5 - 0 14.50 1316
HJK West Valkoinen
-
TPS Valkoinen
3 - 1 15.40 1317
LTU
-
FJK
2 - 5 15.40 1318
EPS United
-
HJK West Valkoinen 2
3 - 1 16.30 1319
TPS Valkoinen
-
FC RP
2 - 0 16.30 1320
TPV Punainen
-
HJK West Valkoinen
2 - 1 17.20 1321
FC Inter Siniset
-
FC Halikko
2 - 1 17.20 1322
KyIF
-
RaKe
1 - 0 18.10 1323
ÅIFK Musta
-
TPS Musta
11 - 0 18.10 1324
I-HK Sininen
-
FC HIK
3 - 1 LAUANTAI 12.4. (alkulohkojen pelit, peliaika 2x20 min) RAUNISTULA KHT A RAUNISTULA KHT B Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo OID Koti - Vieras Tulos 9.00 1325
ÅIFK Keltamusta
-
TKT Harmaa
1 - 3 9.00 1326
ÅIFK Keltainen
-
TuPy T00
4 - 2 9.50 1327
MaPS
-
FC Reipas
0 - 3 9.50 1328
RaiFu
-
NJS
0 - 5 14.00 1329
TKT Harmaa
-
RaiFu
0 - 2 14.00 1330
NJS
-
ÅIFK Keltamusta
5 - 0 14.50 1331
FC Reipas
-
ÅIFK Keltainen
2 - 0 14.50 1332
TuPy T00
-
MaPS
0 - 0 15.40 1333
ÅIFK Keltamusta
-
RaiFu
0 - 7 15.40 1334
TKT Harmaa
-
NJS
0 - 10 16.30 1335
MaPS
-
ÅIFK Keltainen
0 - 3 16.30 1336
FC Reipas
-
TuPy T00
4 - 3 LOHKO A LOHKO B LOHKO C Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI EPS United 3 2 0 1 7 6 1 6 TPS Valkoinen 3 2 0 1 5 3 2 6 FC Inter Siniset 3 2 0 1 7 6 1 6 FJK 3 2 0 1 9 5 4 6 TPV Punainen 3 2 0 1 7 3 4 6 FC Halikko 3 2 0 1 6 4 2 6 HJK West Valkoinen 2 3 1 0 2 4 7 -3 3 HJK West Valkoinen 3 1 1 1 5 4 1 4 KyIF 3 1 0 2 3 5 -2 3 LTU 3 1 0 2 7 9 -2 3 FC RP 3 0 1 2 1 8 -7 1 RaKe 3 1 0 2 5 6 -1 3 LOHKO D LOHKO E LOHKO F Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI Joukkue OT VO TA HÄ
MA PÄ ME PI ÅIFK Musta 3 2 1 0 15 1 14 7 NJS 3 3 0 0 20 0 20 9 FC Reipas 3 3 0 0 9 3 6 9 I-HK Sininen 3 2 1 0 13 2 11 7 RaiFu 3 2 0 1 9 5 4 6 ÅIFK Keltainen 3 2 0 1 7 4 3 6 FC HIK 3 1 0 2 8 7 1 3 TKT Harmaa 3 1 0 2 3 13 -10 3 TuPy T00 3 0 1 2 5 8 -3 1 TPS Musta 3 0 0 3 1 27 -26 0 ÅIFK Keltamusta 3 0 0 3 1 15 -14 0 MaPS 3 0 1 2 0 6 -6 1
Alkulohkojen ykköset ja kaksi parasta kakkosta pelaajavat sijoista 1-8, kenttänä Kaarina
Alkulohkojen muut kakkoset (4 joukkuetta) ja neljä parasta kolmosta pelaavat sijoista 9-16, kenttänä Kaarina
Alkulohkojen muut kolmoset (2 joukkuetta) ja neloset pelaavat sijoista 17-24, kenttänä Raunistula
Lohkoykköset ja -neloset sijoitetaan jatkopeleissä omalle paikalleen. Lohkokakkoset ja -kolmoset laitetaan järjestykseen ja näin selviää heidän jatkopelinsä.
Saman alkulohkon joukkueet eivät voi kohdata ensimmäisissä jatkopeleissä.
Mikäli saman alkulohkon joukkueet olisivat kohtaamassa ensimmäisessä jatkopelissä, niin vierasjoukkue siirtyy yhden pelin eteenpäin.
esimerkiksi: ottelu no 1337 A1 - A2, niin A2 siirtyy seuraavaan peliin ja sen ottelun vierasjoukkuet tulee pelaamaan A1 vastaan
2.kakkonen = RaiFu
3.kakkonen = FJK
Jatkopelit päivitetty 12.4. klo 19:07
SUNNUNTAI 13.4. (sijoitusottelut, peliaika 2x20 min) KAARINA KHT A KAARINA KHT B Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo
OID Koti - Vieras Tulos SIJAT 1.-8. SIJAT 1.-8. 9.00 1337 EPS United
- I-HK Sininen
2 - 3 9.00 1338 TPS Valkoinen
- RaiFu
6 - 0 9.50 1341 FC Inter Siniset
- NJS
3 - 5 9.50 1342 ÅIFK Musta
- FC Reipas
3 - 0 SIJAT 9.-16. SIJAT 9.-16. 10.40 1345 FJK
- KyIF
4 - 2 10.40 1346 TPV Punainen
- HJK West Valkoinen 2
0 - 2 11.30 1347 ÅIFK Keltainen
- FC HIK
0 - 3 11.30 1348 FC Halikko
- HJK West Valkoinen
1 - 2 SIJAT 1.-4. SIJAT 1.-4. 12.20 1349 I-HK Sininen
- TPS Valkoinen
6 - 5
12.20 1350 NJS
- ÅIFK Musta
3 - 1 SIJAT 13.-16. SIJAT 13.-16. 13.10 1353 KyIF
- TPV Punainen
3 - 4
13.10 1354 ÅIFK Keltainen
- FC Halikko
0 - 3 SIJAT 9.-12. SIJAT 9.-12. 14.00 1357 FJK
- HJK West Valkoinen 2
3 - 1
14.00 1358 FC HIK
- HJK West Valkoinen
6 - 0 SIJAT 5.-8. SIJAT 5.-8. 14.50 1359 EPS United
- RaiFu
7 - 1
14.50 1360 FC Inter Siniset
- FC Reipas
1 - 5 SIJAT 13.-14. SIJAT 15.-16. 15.40 1361 TPV Punainen
- FC Halikko
0 - 2
15.40 1362 KyIF
- ÅIFK Keltainen
1 - 4 SIJAT 9.-10. SIJAT 11.-12. 16.30 1365 FJK
- FC HIK
2 - 0
16.30 1366 HJK West Valkoinen 2
- HJK West Valkoinen
0 - 3 SIJAT 5.-6. SIJAT 7.-8. 17.20 1369 EPS United
- FC Reipas
4 - 3
17.20 1370 RaiFu
- FC Inter Siniset
0 - 3 LOPPUOTTELU PRONSSIOTTELU 18.10 1371 I-HK Sininen
- NJS
1 - 3
18.10 1372 TPS Valkoinen
- ÅIFK Musta
2 - 0 SUNNUNTAI 13.4. (sijoitusottelut, peliaika 2x20 min) RAUNISTULA KHT A RAUNISTULA KHT B Klo OID Koti - Vieras Tulos Klo
OID Koti - Vieras Tulos SIJAT 17.-24. SIJAT 17.-24. 10.40 1339 LTU
- TKT Harmaa
2 - 0 10.40 1340 FC RP
- TuPy T00
2 - 1 11.30 1343 RaKe
- ÅIFK Keltamusta
4 - 1 11.30 1344 TPS Musta
- MaPS
2 - 3 SIJAT 21.-24. SIJAT 21.-24. 12.20 1351 TKT Harmaa
- TuPy T00
2 - 3
12.20 1352 ÅIFK Keltamusta
- TPS Musta
1 - 4 SIJAT 17.-20. SIJAT 17.-20. 13.10 1355 LTU
- FC RP
0 - 2
13.10 1356 RaKe
- MaPS
1 - 0 SIJAT 21.-22. SIJAT 23.-24. 17.20 1363 TuPy T00
- TPS Musta
1 - 5
17.20 1364 TKT Harmaa
- ÅIFK Keltamusta
0 - 4 SIJAT 17.-18. SIJAT 19.-20. 18.10 1367 FC RP
- RaKe
3 - 1
18.10 1368 LTU
- MaPS
1 - 4